27.
červen
2017

Závěrečná slavnost 2017

Ve čtvrtek 8. 6. 2017 se sešli žáci, učitelé, rodiče, zastupitelé a příznivci naší školy k oslavě letošního školního roku. Celou akci bravurně moderovali všichni deváťáci, jejichž slavnost to byla především. Žáci mladších ročníků předvedli, co se během roku naučili. Také jsme přivítali do našich řad předškoláky. Díky šermířské skupině Alotrium jsme si vyzkoušeli boj zblízka. A jako tradičně byla udělena cena Josefa Kubálka, kterou obdržela paní učitelka Bc. Helena Kombercová za mnohaletou obětavou práci ve všenorské škole, žák Jakub Samek za mimořádně obětavou odbornou pomoc škole v oblasti IT a také družstvo házenkářů za vítězství v okresním kole, za 2. místo v krajském kole a za 2. místo v kvalifikaci na republikové finále. Jmenovitě to byli tito žáci: Jakub Žďárský, Martin Blažek, Alexander Feglar, Jan Průša, Ondřej Žďárský, Mikuláš Macur, Tomáš Beránek, Milan Šilhavý, Jiří Herkus, Jiří Kimla, Marek Blažek, Jonáš Jirout, Matěj Macur a Tomáš Veselý.

A jak se nám to vydařilo, se můžete podívat zde.